10106
produktov
61700+
návštevníkov
309000+
zobrazení

Matrace

 

Súvisiace články
Pre túto kategóriu sa nenašli žiadne články
Súvisiace otázky
Pre túto kategóriu sa nenašli žiadne otázky
 
 
 
styler.jpg

Styler Bambino Cocos

Obojstranný luxusný detský matrac sendvičového typu so zvýšenou tuhosťou. Matrac je tvorený kvalitnou polyuretánovou penou, ktorá je v strede jadra vystužená kokosovláknitou doskou zo 100% prírodných surovín. Tento prírodný materiál je zárukou vzdušnosti a pružnosti matraca. Snímateľný poťah tvorí bavlnená textília potlačená rôznymi detskými motívmi. Poťah je opatrený zipsom - zaručuje ľahké pranie a údržbu.

5.0000

5.00 z 1 recenzií
bio.jpg

Candide Bio matrac

100% prírodný matrac je vyrobený z česanej vlny a kokosových vlákien. Matrac výborne pohlcuje pot z tela a vyparuje ho do okolia. Vďaka kokosovým vláknam je matrac odolný voči deformáciám.

-

0.00 z 0 recenzií
latex.jpg

Candide Latexový matrac

Priedušný latexový matrac obmedzuje riziko potenia a zároveň zabraňuje vniknutiu vlhkosti do matraca. Latex je odolný proti plesniam a baktériám a vyznačuje sa dlhou životnosťou.

-

0.00 z 0 recenzií
clim air.jpg

Candide Matrac Clim Air

Matrac má letnú a zimnú stranu a zaisťuje tak dieťaťu komfort v akomkoľvek ročnom období. Povrch matraca zabraňuje vzniku plesní a usadzovaniu roztočov.

-

0.00 z 0 recenzií
evolutif.jpg

Candide Matrac Evolutif

Obojstranný matrac rastie s Vašimi deťmi a je nastaviteľný v závislosti na váhe dieťaťa. Z jednej strany je latexová vrstva, ktorá je odolná proti plesniam a baktériám.

-

0.00 z 0 recenzií
zen.jpg

Candide Matrac Zen

Špeciálny matrac má poťah obohatený o uhllíkové vlákna, ktoré absorbujú statickú elektrinu. Matrac je antibakteriálny a zabraňuje vzniku plesní.

-

0.00 z 0 recenzií
morpho.jpg

Candide Morphologic matrac

Matrace vyrobený z lenivej peny poskytuje dieťaťu vysoký komfort a udržuje chrbticu v správnej polohe. Zónovo znižuje tlak, čím je dosiahnutý optimálny a hlboký spánok.

-

0.00 z 0 recenzií
panda.jpg

Candide Panda

Matrace vyrobený z bambusových vlákien je ideálny pre deti trpiace alergiami. Bambus totiž odpudzuje prach a je prírodne antibakteriálny.

-

0.00 z 0 recenzií
sezonny.jpg

Candide Sezónny matrac

Sezónny matrac zabezpečuje pohodlný a spokojný spánok v akomkoľvek ročnom období. Matrac je antibakteriálny a jeho povrch zabraňuje vzniku plesní a usadzovaniu roztočov.

-

0.00 z 0 recenzií
skladaci.jpg

Candide Skladací matrac

Skladací matrac je ideálny na použitie do cestovných postieľok. Aj na cestách, tak môže Vaše dieťa spinkať pohodlne. Matrac má antibakteriálne vlastnosti a výhodou je ľahká údržba.

-

0.00 z 0 recenzií
tradicny.jpg

Candide Tradičný matrac

Matrac zaručuje deťom pohodlné a mäkké spanie po celú dobu ich spánku. Matrac je antibakteriálny a jeho povrch zabraňuje vzniku plesní a usadzovaniu roztočov.

-

0.00 z 0 recenzií
dormeo 1.jpg

Dormeo Aloe Vera

Matrac s obsahom aloe vera bude rozmaznávať pokožku Vášho tela. Perfektne sa prispôsobí telu a poskytne optimálnu podporu chrbtici počas spánku. Aby sme z Vášho matraca vytvorili malú oázu pokoja, obohatili sme ho o výťažky z aloe vera, ktoré hydratujú, upokojujú a prispievajú k celkovej obnove pokožky.

-

0.00 z 0 recenzií
dormeo 2.jpg

Dormeo Memory 2+12

Matrac Dormeo Memory 2+12 pozostáva z najmodernejších materiálov, ktoré majú pozitívny účinok na spánok a celkovo na ľudské zdravie. Kombinácia 2 inovatívnych materiálov predstavuje optimálne množstvo podpory pre telo a zároveň Vám dopraje pohodlie a skutočný relax.

-

0.00 z 0 recenzií
skont.JPG

Ikea Vyssa Skont

Chladivá pena s funkciou tlmenia tlaku poskytuje najlepší komfort pre rast vášho dieťaťa

-

0.00 z 0 recenzií
slappna.JPG

Ikea Vyssa Slappna

- Vhodné pre dojčatá a malé bábätká. - Snímateľný poťah je možné prať v práčke. Vytvára hygienické prostredie pre spánok vášho dieťaťa. - Je možné spať na oboch stranách, takže vydrží dlhšie.

-

0.00 z 0 recenzií
snosa.JPG

Ikea Vyssa Snosa

- Tento matrac má dva rozdielne komfortné povrchy; povrch s vajcovitým tvarom je viac prevzdušňovaný a viac tlmí tlak v tele než rovný povrch. - Snímateľný poťah je možné prať v práčke. Vytvára hygienické prostredie pre spánok vášho dieťaťa. - Je možné spať na oboch stranách, takže vydrží dlhšie. - Priedušný poťah z pleteniny je jemný a príjemný k pokožke vášho bábätka.

-

0.00 z 0 recenzií
vackert.JPG

Ikea Vyssa Vackert

- Odolný matrac s kapsovými pružinami poskytuje presnú oporu vášmu dieťaťu, možno ho používať počas dlhého obdobia. - Pružinová konštrukcia umožňuje voľné prúdenie vzduchu, vytvára lepšiu ventiláciu a priaznivé prostredie na spánok. - Chránič a podložka na matrac poskytujú väčší komfort a odolnosť. - Snímateľný poťah je možné prať v práčke. Vytvára hygienické prostredie pre spánok vášho dieťaťa. - Je možné spať na oboch stranách, takže vydrží dlhšie. - Priedušný velúrový poťah je jemný a príjemný k pokožke vášho dieťaťa.

-

0.00 z 0 recenzií
vinka.JPG

Ikea Vyssa Vinka

- Pružiny Bonell poskytujú veľké pohodlie a umožňujú cirkuláciu vzduchu. - Odolný matrac možno používať dlhé obdobie. - Chránič a podložka na matrac poskytujú väčší komfort a odolnosť. - Snímateľný poťah je možné prať v práčke. Vytvára hygienické prostredie pre spánok vášho dieťaťa. - Je možné spať na oboch stranách, takže vydrží dlhšie. - Priedušný pleteninový poťah, ktorý je príjemný k detskej pokožke.

-

0.00 z 0 recenzií
babysnicek_2010_sk.jpg

Materasso Babysnicek

bavlna, tvarovo prešitá s klimatizačnou výplňou; duté PES vlákno, gramáž 100 g/m2; PUR-pena s hustotou 25 kg/m3

-

0.00 z 0 recenzií
babysnicek_nova_2011_sk.jpg

Materasso Babysnicek nova

odzipsovateľný poťah AEGIS, tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou duté PES vlákno, gramáž 200 g/m2; komfortná HR-pena s hustotou 40 kg/m3

-

0.00 z 0 recenzií
driemko_eco_2010.jpg

Materasso Driemko eco

bavlna; PUR-pena s hustotou 25 kg/m3

-

0.00 z 0 recenzií
segum baby.jpg

Segum Baby

Matrac BABY je vyrobený výhradne z prírodného gumokokosu, ktorý disponuje tými najlepšími vlastnosťami pre zdravý detský spánok. Je vzdušný, nealergizujúci, má skvelé termoregulačné vlastnosti a chráni pred šírením mikroorganizmov. Kombinácia kokosového vlákna a prírodného latexu prepúšťa vlhkosť a rýchlo schne, vďaka čomu dieťaťu zaručuje dobrý spánok i v prípade pomočenia. Gumokokosové jadro navyše vytvára výbornú oporu chrbtici a podporuje jej zdravý vývoj.

-

0.00 z 0 recenzií
segum comfort.jpg

Segum Komfort

Príjemný detský matrac z peny KOMFORT s vysokou objemovou hmotnosťou, tvrdosťou prispôsobený váhe dieťaťa. Penové jadro je v ochrannej bavlnenej textílii, ktorá v prípade prania poťahu poslúži ako dočasná ochrana jadra. Tento detský matrac dodávame oproti štandardnej ponuke poťahov aj v špeciálnom poťahu Supra, ktorý je možné prať na 90°C. Povrch tohto poťahu tvorí látka zo 100%-nej bavlny prešitá na dutom vlákne, ktoré je vhodné pre alergikov.

-

0.00 z 0 recenzií
segum latex.jpg

Segum Latex

Matrac BABY latex je vyrobený z kombinácie gumokokosu a latexovej peny. Mäkší z jednej strany, tvrdší z druhej, pružnosťou prispôsobený váhe dieťaťa. Vytvára chrbtici dokonalú oporu. Kým latexová pena poskytuje dieťaťu väčší komfort pri ležaní, gumokokos dáva matracu jedinečné vlastnosti. Je vzdušný, nealergizujúci, má skvelé termoregulačné vlastnosti a chráni pred šírením mikroorganizmov. Kombinácia kokosového vlákna a prírodného latexu prepúšťa vlhkosť a rýchlo schne, vďaka čomu dieťaťu zaručuje dobrý spánok i v prípade pomočenia.

-

0.00 z 0 recenzií
styler.jpg

Styler Baby Basic

Kvalitný detský matrac, ktorý svojimi vlastnosťami zaručí zdravý a pokojný spánok tých najmenších. Jadro matraca je tvorené jedným dielom kvalitnej polyuretánovej peny. Snímateľný poťah tvorí bavlnená textília potlačená rôznymi detskými motívmi. Poťah je opatrený zipsom - zaručuje ľahké pranie a údržbu. výška jadra: 7 cm

-

0.00 z 0 recenzií
styler.jpg

Styler Baby Bio Greenfirst

Luxusný detský matrac, ktorý svojimi vlastnosťami zaručí zdravý a pokojný spánok tých najmenších. Jadro matraca je tvorené jedným dielom vysoko kvalitnej BIO peny freePUR-Greenfirst ® freePUR-Greenfirst ® - nová generácia BIO pien z ​​prírodných rastlinných olejov s bioaktívnym vybavením Greenfirst®. Snímateľný poťah tvorí bavlnená textília potlačená rôznymi detskými motívmi. Poťah je opatrený zipsom - zaručuje ľahké pranie a údržbu. výška jadra: 7 cm

-

0.00 z 0 recenzií
styler.jpg

Styler Baby Coolflex

Jadro detského matraca je tvorené jedným dielom vysoko kvalitnej studenej peny COOLFLEX ®, ktorý zaistí vynikajúci komfort a svojimi vlastnosťami zaručí zdravý a pokojný spánok tých najmenších. Parametre materiálu COOLFLEX ® - elasticita, životnosť, tvarová stálosť. Snímateľný poťah tvorí bavlnená textília potlačená rôznymi detskými motívmi. Poťah je opatrený zipsom - zaručuje ľahké pranie a údržbu. výška jadra: 7 cm

-

0.00 z 0 recenzií
styler.jpg

Styler Bambino Bio Greenfirst

Vysoko kvalitný sendvičový matrac určený do detských postieľok.Je vybavený snímateľným bavlneným poťahom, ktorý je vybavený zipsom pre ľahké pranie a údržbu. Jadro je tvorené sendvičom z vysoko kvalitných BIO pien freePUR-Greenfirst ® freePUR-Greenfirst ® - nová generácia BIO pien z ​​prírodných rastlinných olejov s bioaktívnym vybavením Greenfirst ®. Stredová výstuha dáva jadru prirodzenú tuhosť.

-

0.00 z 0 recenzií
styler.jpg

Styler Dream Basic

DREAM BASIC Kvalitný detský matrac, ktorý svojimi vlastnosťami zaručí zdravý a pokojný spánok tých najmenších. Jadro matraca je tvorené tvarovaným dielom kvalitnej polyuretánovej peny. Snímateľný poťah tvorí bavlnená textília potlačená rôznymi detskými motívmi. Poťah je opatrený zipsom - zaručuje ľahké pranie a údržbu.

-

0.00 z 0 recenzií
Träumeland shooting.jpg

Träumeland Shooting Star

Priedušný matrac s vystuženými hranami, bodovou elasticitou a certifikátom Öko-Tex. Hypoalergénne jadro matraca je tvorené studenou penou odľahčujúcou tlak s vertikálnymi vzduchovými kanálikmi

-

0.00 z 0 recenzií