Befado Dievčenské leopardí papučky Max - ružové, EUR 29

Befado Dievčenské leopardí papučky Max - ružové, EUR 29

Parádny ružové papučky s leopardím vzorom zaistí vašej dievčatku pohodlie na každom krôčiku. Topánočky sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných materiálov. Mäkká stielka z...

Parádny ružové papučky s leopardím vzorom zaistí vašej dievčatku pohodlie na každom krôčiku. Topánočky sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných materiálov. Mäkká stielka z prírodnej kože a ľahká, pružná, protišmyková podrážka zaistí vášmu chlapčekovi pohodlie na každom kroku. Vďaka nastaviteľnom pásikom cez priehlavok sa topánka dobre prispôsobí výške priehlavku a tvaru chodidla. Papučky sa zapínajú na dva pásiky so suchým zipsom. Vďaka pásikom sa pätka prispôsobí výške priehlavku a tvaru chodidla, zároveň umožňujú jednoduché obúvanie. Spevnená päta fixuje chodidlo v správnej polohe. V letných mesiacoch botky využijete ako klasické vonkajšie obutie. Celoročne sú vhodné aj ako papučky do interiéru.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Detska domáca obuv

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Befado Dievčenské papučky s mačičkou Speedy - ružovo-šedé, EUR 23

Pridať komentár