Befado Dievčenské papučky s vlnovkou Papi - tmavo modré, EUR 26

Befado Dievčenské papučky s vlnovkou Papi - tmavo modré, EUR 26

Roztomilé papučky v tmavo modrom prevedení s kontrastnými vlnovkami zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma, v škole či škôlke. Topánočky sú...

Roztomilé papučky v tmavo modrom prevedení s kontrastnými vlnovkami zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma, v škole či škôlke. Topánočky sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných a priedušných látok. Majú vystuženú zadnú časť topánky pre dobrú stabilizáciu päty a nízky klinovitý podpätok. Samozrejmosťou sú široké a vysoké špičky topánok, ktoré sú vhodné pre voľný pohyb prstíkov a tiež chráni topánku pred odrením. Podrážka Flexi-B, je ľahká, pružná a protišmyková. Uľahčuje chôdzu a beh, navyše pôsobí aj proti únave detských nožičiek. Podrážka je odvetraná, zaisťuje odvod nadmernej vlhkosti a priedušnosť topánky. Jednoduché a rýchle obúvanie zaistí zapínanie na suchý zips.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Detska domáca obuv

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Ren But Chlapčenské džínsové papučky s autom - modré, EUR 19

Pridať komentár