Corny BIG kokos 6 x 50 g

Corny BIG kokos 6 x 50 g

Chuť a kvalita müsli tyčiniek závisí na výrobnom postupe a použitých surovinách. CORNY sa vyrábajú z vysoko hodnotnej zmesi surovín - hlavne obilia, ovocia, medu a orechov. Sú...

Chuť a kvalita müsli tyčiniek závisí na výrobnom postupe a použitých surovinách. CORNY sa vyrábajú z vysoko hodnotnej zmesi surovín - hlavne obilia, ovocia, medu a orechov. Sú bohatým zdrojom živín, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Zdravie CORNY obsahujú toľko dôležitú vlákninu prospievajúcu ľudskému organizmu obnovou črevnej mikroflóry. Oproti čokoládovým tyčinkám sú CORNY z hľadiska výživy jednoznačne zdravšie, pretože v sebe spájajú pozitíva bielkovín, tukov a sacharidov. Energia CORNY sú vďaka vyváženému zloženiu zdrojom dlho a rovnomerne sa uvoľňujúcej energie. Vedľa jednoduchých sacharidov obsahujú približne rovnako veľký podiel komplexných sacharidov, ktoré telo spracováva postupne. Človek je teda zásobený energiou dlhšie a pocit hladu je časovo oddialený. Tento pomalý a postupný proces trávenia namáha telo podstatne menej než rýchle trávenie. Obyčajné čokoládové tyčinky sa skladajú predovšetkým z tuku, cukru a kakaovej hmoty. Vďaka veľkému množstvu jednoduchých cukrov dodajú telu síce rýchlo energiu, ale tá dlho nevydrží. Vzniká tak iba veľmi krátkodobý pocit nasýtenia.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Detská výživa

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Nutrilon 2 Pronutra 6x800g

Pridať komentár