Difrax Cumlík NEWBORN -2/2 mesiace combi modreý

Difrax Cumlík NEWBORN -2/2 mesiace combi modreý

Cumlík Difrax Newborn -2 / + 2 mesiace je špeciálne navrhnutý pre predčasne narodené deti a deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Je vyvinutý v spolupráci s lekárskym tímom....

Cumlík Difrax Newborn -2 / + 2 mesiace je špeciálne navrhnutý pre predčasne narodené deti a deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Je vyvinutý v spolupráci s lekárskym tímom. Ortodontický model stimuluje vývin svalov čeľuste a jazyka. mäkký, priehľadný, silikónový cumlík veľkosť je presne prispôsobená potrebám daného veku stimuluje prirodzený vývoj ďasien a zubov otvory zaisťujú lepšie prúdenie vzduchu a redukujú podráždenú pokožku motýlí dizajn netlačí na nos a umožňuje voľné dýchanie všetky cumlíky DIFRAX sú vyvíjané v spolupráci so zubnými lekármi výber z mnohých skvelých, moderných farebných kombinácií kvalita produktu PREMIUM a Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, sanie ich upokojí a utíši. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na podnebie a predné zuby. Všetky cumlíky DIFRAX sú silikónové. Silikón je bez chuti a zápachu, cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa čistia než cumlíky kaučukové.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Cumlíky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Bayby Cumlík modrý 3m +

Pridať komentár