Happy Socks Sada ponožiek vel.15 / 18, 4 kusy

Happy Socks Sada ponožiek vel.15 / 18, 4 kusy

Happy Socks - to sú veselé farebné dizajnové ponožky, ktoré vznikli na protest proti nudným klasickým ponožkám. Ponožky majú zosilnenú špičku a pätu kvôli vysokej odolnosti....

Happy Socks - to sú veselé farebné dizajnové ponožky, ktoré vznikli na protest proti nudným klasickým ponožkám. Ponožky majú zosilnenú špičku a pätu kvôli vysokej odolnosti. Materiál česanej bavlny nôžky udrží v pohodlí po celý deň. Doprajte svojim ratolestiam neobyčajné ponožky Happy Socks a uvidíte ako budú nadšení. Značka si potrpia na tú najvyššiu kvalitu, preto sa ponožky vyrába z česanej bavlny a špičky sú šité ručne. Česaná bavlna sa získava postupným vyčesávaním, až zostane kvalitná bavlna, ktorá je úžasne príjemná na dotyk. Ponožky prechádza hneď dvoma testami kvality a tiež procesom zvaným Silicon Washing (silikónové pranie), ktorý zabezpečí, že lepšie sedí na nohe a nezrazí sa. Happy Socks dbá na etické podmienky práce podľa normy ISO 9001 a je členom BSCI.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Detské ponožky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu E plus M Dievčenské nízke ponožky Barbie - tyrkysovo-biele

Pridať komentár