Huawei Watch GT Classic Brown

Huawei Watch GT Classic Brown

Huawei Watch GT Classic Brown   Nadčasové, ideálne pre váš aktívny život a nabité funkciami - to sú...

Huawei Watch GT Classic Brown   Nadčasové, ideálne pre váš aktívny život a nabité funkciami - to sú športové hodinky Huawei Watch GT. Užite si klasický dizajn okruhlého ciferníku v spojení s pokročilými funkciami. Hodinky sú vhodné pre každodenné nosenie vďaka konštrukcii z keramického rámu, plášta z nerezovej ocele a špeciálneho DLC povlaku.   Dokáže s vami držať krok Nový inteligentný systém šetrenia batérie sa postará o nadštandardne dlho dobu používania. Chytré hodinky podľa aktivity spoznajú, či sa majú prepnúť do režimu výkonu či efektivity. Prispôsobí tak energiu podľa aktuálnej vykonávanej aktivity a budú Vás sprevádzať na každom kroku až neuveriteľné dva týždne.   Citlivejšie senzor srdcového tepu Senzor stráženie srdcovej aktivity TrueSeen pracuje ešte efektívnejšie a presnejšie než predchádzajúce generácie senzorov. Teraz je tu použitý samoučiacou sa algoritmus, ktorý poskytne tie najpresnejšie výsledky, a to všetko okamžite v reálnom čase. To je skvelým pomocníkom napríklad pri behaní. V režime inteligentného tréningu Vás hodinky sami vedú a odporúčajú úpravu tempa.   Presné určovanie polohy Vďaka modernému GPS, ktoré podporuje dôležité hlavné systémy (GPS, Galileo a Glonass) dosahujú hodinky vynikajúcu presnosť v určovaní polohy. Satelity vyhľadajú Vašu pozíciu naozaj veľmi rýchlo a presne.   Parťák do každého prostredia Nech chodíte po meste a prijímate hovory, pretiahnete telo v posilňovni či vyrazíte do prírody, tieto multifunkčné športové hodinky Vás nesklamú. Bez problémov zmeriate spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť či dobu aktivity. Hodinky sú tiež vodotesné až do 50 metrov, takže vodné tréning rozhodne vynechať nemusíte. Ak vyrazíte do hôr, oceníte funkcie ako barometer, GPS alebo kompas.   Inteligentný monitoring spánkovej aktivity Tieto hodinky dokážu tiež monitorovať priebeh a kvalitu spánku. Technológia TruSleep pozorne monitoruje priebeh každého cyklu spánku a podľa vyhodnotených dát je schopná odporučiť až 200 návrhov, ktoré by mohli Váš spánok skvalitniť.   Značka Huawei   Použitie Smartwatch   Typ displeja  AMOLED   Uhlopriečka displeja  1.39"    Rozlišenie displeja 454 × 454   Slot pre SIM  neobsahujú   Funkcie GPS GLONASS gyroskop akcelerometer Snímač tepovej frekvencie Snímač okolitého osvetlenia   Kapacita baterie 420 mAh   Pohotovostná doba  336 hod   Rozmery 46,5 x 46,5 x 10,6 mm   Hmotnosť  46 g  

Podobné produkty

Zobraziť všetky Hodinky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 11:01
Iveta

Moja skúsenosť je ešte len krátka, zatiaľ som s Huawei Watch GT Classic Brown za cenu 148 € spokojný, odporúčam

09/09/2019 11:01
Alfonz

Nie vždy verím tomu, čo odporúčajú v TV, ale Huawei Watch GT Classic Brown ma prekvapil svojou kvalitou.

09/09/2019 11:01
Gizela

Pri výbere eshopu vždy dbám na jeho hodnotenia. Obchod BestCena ich má naozaj skvelé. Netreba špekulovať, treba si vybrať spoľahlivý eshop, v ktorom navyše nakúpite za super ceny.

09/09/2019 11:01
Petronela, Petrana

Huawei Watch GT Classic Brown mi doniesol Ježiško a nemohol vybrať lepšie :-)

09/09/2019 11:01
Samuel

Mali dopravu zadarmo, nevedela som odolať :-)

Pridať komentár