iiamo Zeleno-modrá samoohrievacia fľaša go 2in1

iiamo Zeleno-modrá samoohrievacia fľaša go 2in1

Iiamo go je samoohrievacia dojčenská fľaša s unikátnym ohrievacím systémom, ktorý je patentovaný a jediný svojho druhu. Jedná sa o samoohrievaciu fľašu, ktorá ohrieva mlieko či...

Iiamo go je samoohrievacia dojčenská fľaša s unikátnym ohrievacím systémom, ktorý je patentovaný a jediný svojho druhu. Jedná sa o samoohrievaciu fľašu, ktorá ohrieva mlieko či inú tekutinu na teplotu materského mlieka teda 37 ° C (teplota tela) počas 4 minút. A to všetko bez elektriny, bez káblov, bez obmedzenia. Súčasťou fľaše iiamo go je antikolikový cumlík, ktorý vďaka špeciálnemu antikolikovému ventilčeku pomáha predchádzať kolikám u detí. Iiamo go je venovaná rodičom, ktorí si chcú užívať čas kŕmenia bez stresu. V pokoji a v pohode ísť navštíviť svojich priateľov, nakupovať, ísť do kaviarne, zabehať si, cestovať a vedieť, že kŕmenie nebude vôbec žiadny problém. Iiamo go venuje veľkú pozornosť zdraviu a bezpečnosti svojich produktov. Všetky iiamo produkty sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov a neobsahujú BPA, parabény, ftaláty, parfumy alebo iné škodlivé látky. Iiamo go možné jednoducho rozobrať, takže ju môžeme veľmi ľahko čistiť, čo výrazne znižuje riziko udržiavania baktérií vnútri fľaše po jej vyčistení. Odporúčame umývať ručne, čím predĺžime dobu životnosti fľaše. Majte prosím na pamäti, že fľaša iiamo go môže byť použitá v mikrovlnnej rúre iba za predpokladu, že zameníte spodný uzáver z nerezovej ocele za nový spodný uzáver iiamo more, ktorý sa predáva ako doplnok samostatne. iiamo more je ploché dno, ktoré premení veľkosť fľaše na 380 ml a fľaša už nebude obsahovať nerezový komponent.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Dojčenské fľaše

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Difrax Mäkký cumlík široký na fľašu 2 ks - vel.S

Pridať komentár