Mindok 50 báječných experimentov

Mindok 50 báječných experimentov

Skvelá zábava pre všetkých malých experimentátorov! Nechaj pod vodou vybuchnúť farebnú sopku, vyrob si neviditeľný atrament, tancujúceho hada alebo dážď v kuchyni. Prekvap...

Skvelá zábava pre všetkých malých experimentátorov! Nechaj pod vodou vybuchnúť farebnú sopku, vyrob si neviditeľný atrament, tancujúceho hada alebo dážď v kuchyni. Prekvap svojich kamarátov či súrodencov zábavnými pokusmi, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako kúzla.   Urob si sám a žasni! Prekvap svojich kamarátov či súrodencov zábavnými pokusmi, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako kúzla. Na každej z 50 kariet nájdeš jeden zaujímavý experiment i s vysvetlením čo, prečo a ako sa deje. Tak budeš môcť svojim kamarátom či súrodencom vysvetliť, ako a prečo rôzne javy okolo nás fungujú. Výsledky každého experimentu sú zrozumiteľne vysvetlené. Hra obsahuje 50 kariet, české a slovenské pravidlá Obtiažnosť hry - ľahká. Hra je pre 1 hráča. Priemerná dĺžka hry je 15 minút.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Doskové hry

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Mac Toys Lode, súboj na mori

Pridať komentár