Mindok Mmm ....

Mindok Mmm ....

V tejto kooperatívnej hre ukážte v úlohe myšiaka kocúrovi, kto je skutočným kráľom špajze. Hoďte kockou, umiestnite ich na zodpovedajúceho sústa a zhromaždite všetko jedlo skôr,...

V tejto kooperatívnej hre ukážte v úlohe myšiaka kocúrovi, kto je skutočným kráľom špajze. Hoďte kockou, umiestnite ich na zodpovedajúceho sústa a zhromaždite všetko jedlo skôr, než vám lúpežnú výpravu prekazí protivný čierny kocúr.   Mmm! je jednducho kooperatívna hra pre deti. Hráči teda spolupracujú a snažia sa dohovoriť tak, aby porazili hru. Hráči sú myšky, ktoré sa snažia nazhromaždiť všetky lahôdky zo špajze. Lenže tu stráži protivný čierny kocúr. Dokážete mu uniknúť a pozbierať dobroty? Hra obsahuje jednoduchší variant pre deti od 5 rokov a zložitejší pre deti od 7 rokov. Špecifikácia: Počet hráčov: 2 - 4. Doba hrania: cca 20 minút. Vhodné pre deti od 5 rokov. Obsah balenia: 1 obojstranný herný plán, 56 žetónov myšiek, 3 drevené kocky, 1 drevený kocúr a slovenské a české pravidlá.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Doskové hry

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu ADC Blackfire pani pavoukové

Pridať komentár