Petit Lulu Ružový vesmír - nohavičková plienka sz

Petit Lulu Ružový vesmír - nohavičková plienka sz

Prebaľovacia súprava, ktorá obsahuje nohavičkovú plienku, dlhú vkladaciu plienku a separačnú plienku. Nohavičková plienka jednoveľkostná plienka - od 4-15 kg váhy dieťaťa....

Prebaľovacia súprava, ktorá obsahuje nohavičkovú plienku, dlhú vkladaciu plienku a separačnú plienku. Nohavičková plienka jednoveľkostná plienka - od 4-15 kg váhy dieťaťa. Pomocou zmenšovacích patentiek upravíte nohavičky priamo na mieru na veľkosť S, M, L. Vonkajšia vrstva a výplň: 80% bavlna, 20% polyester vnútorná vrstva: 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio). Vkladacia plienka slúži na zvýšenie nasiakavosti nohavičkovej plienky a patentkami sa pripína do nohavičkovej plienky. Líc: 80% bavlna, 20% polyester výplň a rub: 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio) Flísová separačná plienka Chráni plienku pred znečistením, odvádza vlhkosť a udržuje pokožku v suchu. 100% polyester (micropolar flís). Na nohavičkovú plienku treba použiť nepremokavé vrchné nohavičky.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Plienky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu T-tomi Plienkové plavky, modré autá, veľkosť L

Pridať komentár