Sunárek detský snack jahodové srdiečka 2x50g

Sunárek detský snack jahodové srdiečka 2x50g

Sunarka snacky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chrumkanie. Veľkosť a tvar...

Sunarka snacky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chrumkanie. Veľkosť a tvar snackov je prispôsobený detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Sunarka snacky si deti určite obľúbia. Prirodzená chuť Vynikajúca chuť Sunarka snackov je daná ich zložením a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín. Sunarka srdiečka s jahodovou príchuťou je možné konzumovať ako chutnú desiatu kedykoľvek počas dňa. Vybrané cereálie Sunarka snacky sú vyrobené z kukurice a ryže a sú prirodzene bezlepkové. Prírodné suroviny Snacky Sunarka sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných surovín bez použitia konzervačných látok a farbív *. Extrudovaný výrobok. Potravina pre zvláštnu výživu - potravina na obilnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 12. mesiaca. Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Uchovajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Neskladujte v chladničke. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite, uložte na suchom a tmavom mieste a spotrebujte do 2 dní. * Podľa zákona.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Detská výživa

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu HiPP BIO Jablkovo-hroznová šťava 200 ml

Pridať komentár