Vtech usínáček Medvedík

Vtech usínáček Medvedík

VTECH Uspávačik Medvedík sa spevom Petry Černockej a 32 melódiami od najuznávanejších klasikov. VTECH Uspávačik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a...

VTECH Uspávačik Medvedík sa spevom Petry Černockej a 32 melódiami od najuznávanejších klasikov. VTECH Uspávačik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúce melódie od najuznávanejších svetových "klasikov" ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká. Medvedík tiež hovorí. Chce napríklad objať, dáva pusinku a dieťatku povie, že ho má rád. Príjemnú "spacie atmosféru" "navodia aj zvuky vtákov, tečúcej vody alebo morských vĺn. Hviezdička na brušku je jemná na dotyk, funguje ako vypínač a navyše sa pomaličky striedavo rozsvecuje a zhasína. MACKOVIA mäkké žiariace bruško nikde netlačí a je príjemné na dotyk. Po odpojení a vybratí škatuľky s elektronikou (ide to veľmi ľahko) možno Usínáčka aj vyprať. Hračka podporuje správny rozvoj hudobného povedomia. Rozvíja empatické cítenie. Pomáha dieťatku upokojiť sa a zaspať. Príjemné melódie a pesničky dávajú potom najlepší predpoklad pre krásne sny a pokojný spánok dieťaťa. ZOZNAM MELÓDIOU 1. Beautiful Dreamer 2. Clair de Lune (Debussy) 3. All Through The Night 4. Au Claire de la Lune 5. Moonlight Sonata (Beethoven) 6. Sleeping Beauty Waltz (Tchaikovsky) 7. To a Wild Rose (McDowell) 8. Canon in D (Pachelbel) 9. Lavender 's Blue 10. Irish Lullaby 11. Spring Song 12. Fur Elise 13. Go Tell Aunt Rody 14. Cradle Song (Brahms) 15. The Riddle Song 16. Oh Dear! What Can the Matter Be? 17. Sweet and Low 18. Moonlight Bay 19. Dream of Love (Liszt) 20. Minuet in G (Bach) 21. Where Has My Little Dog Gone? 22. Morning - Peer Gynt Suite (Grieg) 23. Farmer in the Dell 24. Shenandoah 25. Rock-a-bye Baby 26. Greensleeves 27. Are You Sleeping? 28. Row, Row, Row Your Boat 29. Jesu, Joy of Man 's Desiring (Bach) 30. Twinkle, Twinkle Little Star 31. Winter - The Four Seasons (Vivaldi) 32. Minuet (Mozart)

Podobné produkty

Zobraziť všetky Puzzle

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu MaaMaa Hrkálka Opička - modré

Pridať komentár